simFlight.NL
    • simFlight Network
      • simFlight.COM
      • simFlight DE
      • simFlight / AirSim PT
      • simFlight NL
      • simFlight Espanol
      • simFlight Italia
      • simflight France
      • simFlight Russia
      • simFlight China
      • simFlight Japan
      • simMarket
      • Copyright / Impressum
      • Privacy Statement
    • simMarket.com
    • Zend ons uw nieuws!
    simFlight.NL
    FS Nieuws

    Phrasong – Bangkok International airport Dong Maung

    By Rob-PA7RM20 juli 2010Geen reacties

    Wie kent het niet bangkok airport. Alle internationale vluchten landen bijna iedere dag wel in Bangkok. Er zijn 2 vliegvelden in bankok, VTBD (Doung Maung airport) en VTBS (Suvarnabhumi airport). VTBD is het oude vliegveld van bangkok dat per 2006 alleen Domestic vluchten uitvoert. Voor de opening van Suvarnabhumi airport in 2006 had Don Muang de  Iata luchthaven code BKK. Deze code heeft het overgedragen aan de nieuwe luchthaven. Don Muang heeft sinds 25 maart 2007 de IATA luchthaven code DMK. Vanwege de beperkte capaciteit en de daarbij behorende overbelasting is men in 2002 begonnen met de aanleg van een nieuwe internationale luchthaven, Suvarnabhumi airport genaamd. Klik op ‘Meer lezen…’ om de Freeware scenery van Phrasong the downloaden Bangkok International Airport DongMaung (VTBD)

    De bouw van de luchthaven was al meer dan 40 jaar gepland, maar door corruptie en politieke problemen heeft het tot 2002 geduurd voor de eerste paal geslagen kon worden. Suvarnabhumi airport heeft per 28 september 2006 alle commerciële operaties (internationaal luchtverkeer en binnenlandse vluchten) van Don Muang overgenomen. Dit heeft precies een half jaar geduurd, en toen is een aantal maatschappijen, deels, voor hun binnenlandse verbindingen teruggekeerd naar de oude luchthaven.

    Phrasong heeft VTBD gemaakt voor FS2004 door hele hoge kwaliteit fotos te gebruiken. En is hier te downloaden als Freeware. Voor de mensen die problemen hebben met een memory leak, kan je service pack 1 hier downloaden

    Related Posts

    Instrument flight maneuvers to practice in MSFS

    26 maart 20230

    Taog’s Hangar – Preview Alouette III (MSFS)

    26 maart 20230

    Flight1 – FSHud v1.3 development

    26 maart 20230

    Leave A Reply Cancel Reply

    RECENT COMMENTAAR
    • Egbert Drenth op simFlight.NL vernieuwd
    • Rob-PA7RM op simFlight.NL vernieuwd
    • C.N Galjé op simFlight.NL vernieuwd
    • Wim op Landing Red Bull Plane on a Helipad
    • Matthias op iniBuilds – Messerschmitt BF 108 Typhoon (MSFS)

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.