simFlight.NL
    • simFlight Network
      • simFlight.COM
      • simFlight DE
      • simFlight / AirSim PT
      • simFlight NL
      • simFlight Espanol
      • simFlight Italia
      • simflight France
      • simFlight Russia
      • simFlight China
      • simFlight Japan
      • simMarket
      • Copyright / Impressum
      • Privacy Statement
    • simMarket.com
    • Zend ons uw nieuws!
    simFlight.NL
    FS Nieuws

    FsXPand – Versie 5.7

    By Rob-PA7RM7 april 2009Geen reacties

    FSXpand

    Kortgeleden is versie 5.7 van FsXPand gepubliceerd. Tegelijk is de Advanced Gauge Editor uitgekomen, een gratis extraatje. Ook zal er mogelijk dit jaar nog gewerkt worden aan een FMS. Met de software van FsXPand kunt u zelf uw cockpit layout samenstellen op uw monitor. FsXPand is te koop via simMarket.


    Wat is er nieuw aan FsXPand 5.7:

    • Importeren van 5.6 cockpits: De import functie haalt nu ook de settings op die je hebt aangebracht in 5.6.
    • Nieuwe gauges: Yaw damper, brake pressure, wet compass, yoke indicator, rudder indicator, aileron and rudder trim indicator.
    • Ronde meters zijn niet meer statisch maar kunne gekoppeld worden aan een FS parameter. Tapes blijven nog even static.
    • Er is nu een Custom gauge template waarvan je er meerdere kan toevoegen en aanpassen aan je wensen
    • Ook een custom label/parameter combinatie
    • Bonus pack: Advanced Gauge Editor 1.0 – (GaugeEdit.exe in het programma’s menu) Dit losse programma geeft je de kans om de meeste instrumenten aan te passen aan je wensen zonder een bestand te hoeven aanpassen. het kan veel meer dan de gauge options in FsClient zelf. Probeer het eens uit. Technische documentatie is te vinden op het forum.

    Huidige FsXPand functies zijn beperkt tot inwendige FS functies en parameters. Er zijn key commando’s toegevoegd voor de simulatie van een EFIS control panel. Ook zijn er MCP functies aaanwezig voorzover mogelijk gebaseerd op FS alleen. Later dit jaar zal er een volledig FMS worden ingebouwd.



    Related Posts

    Aus Flight Simmer – Wat zit er nog aan te komen

    2 juni 20230

    AivlaSoft – Electronic Flight Bag v2.3 #139

    1 juni 20230

    TropicalSim – Robert L. Bradshaw Airport (TKPK) MSFS

    31 mei 20230

    Leave A Reply Cancel Reply

    RECENT COMMENTAAR
    • Wim op Landing Red Bull Plane on a Helipad
    • Matthias op iniBuilds – Messerschmitt BF 108 Typhoon (MSFS)
    • Gerard Salden op RDPresets – Gibraltar Airport (LXGB) MSFS
    • Matthias op simHanger – GNS 530 & 430 Flightsimbuilder
    • Bram op simHanger – GNS 530 & 430 Flightsimbuilder

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.