ProSim4u heeft weer een aantal cursussen voor zowel de absolute beginner tot de gevorderde flightsimmer. Klik op ‘Verder lezen…’ voor het cursus aanbod.
Cursussen najaar 2012.
Zowel voor de absolute beginner als de gevorderde piloot hebben we een passende cursus. Doe uzelf een cursus cadeau en uw hobbyplezier, kennis en kunde zullen zonder meer toenemen.
- Boeing 737 praktijkcursussen (3 niveaus*)
De cursussen staat onder leiding van 2 cursusleiders.
niveau 1: Basisvliegvaardigheid (instapniveau)
Vier dinsdagavonden: 15, 22 en 29 januari en 5 feb. 2013.
Cursusgeld: € 110,= incl. BTW.
niveau 2: Flightsystems (gevorderd niveau)
Cursusgeld: € 125,= incl. BTW
Vier dinsdagavonden: 4, 11, 18 december en 8 januari 2013.
Cursusgeld: € 125,= incl. BTW.
niveau 3: Flightmanagement (expert niveau)
Vier dinsdagavonden: 6,13,20 en 27 november 2012.
Cursusgeld: € 140,= incl. BTW. Nog enkele plaatsen vrij.
- RAW data: bent u klaar voor de uitdaging?
nieuwe groepscursus expert niveau (met 3 cursisten)
Vier dagdelen cursusgeld: €225,= incl. BTW. - General Aviation – kleine luchtvaart
De cursussen worden gegeven op de Cessna172 simulator. De lesgroep is max. 3 cursisten groot en worden gegeven op 3 niveau’s.
* Als u advies wilt over uw eigen niveau, dan kunt u een afspraak maken voor een individuele sessie. We bespreken uw voorkennis en gaan ca. 15 minuten vliegen in de Boeing 737 simulator of 30 minuten in de Cessna 172 simulator. De Kosten voor dit individuele advies: € 55.
U wilt eerst eens komen kennismaken?
Bezoek dan de volgende Fly-in op 24 maart 2013.
Proeflessen
Naast de bovenstaande cursussen bent u ook welkom voor het afspreken van een individuele proefles Boeing 737 of Cessna 172 om te bepalen welk cursus voor uw situatie het meest geschikt is.
Aanmeldingsprocedure voor cursussen door middel van storting van het cursusbedrag op rekening 5155534 t.n.v. ProSim4u – vliegsimulaties.
Informatie aanvragen over een van de bovenstaande cursussen kan door het sturen van een mail naar info@prosim4u. nl.




